גרניט פורצלן למטבח

גרניט פורצלן למטבח

אהבה ממטבח ראשון

אם אתם חפצים להעניק למטבח שלכם מראה מרשים ואיכותי, אין ספק כי בחירה נכונה של שיש למטבח הינה בין ההחלטות הראשונות אותן יש לקבל. בחירת שיש למטבח הינה החלטה שיש לה השלכות רבות, הן בשל מחיריהם של סוגי שיש שונים והן בשל העובדה ששיש אינו מוחלף בתדירויות גבוהות.

מי אינו חולם על שיש גרניט שניתן לנקות אותו מבלי לחשוש שיתקלקל, כזה שאפשר לחתוך עליו ירקות מבלי לחשוש שיישרט, לבשל עליו ופשוט לא להטריד את עצמכם במחשבות על זהירות מרגישותו של השיש? אין ספק כי הבחירה בשיש למטבח בכלל והבחירה בשיש גרניט בפרט טומנת בחובה הפסדים שונים ורווחים שונים. במשך שנים רבות, הבוחרים בגרניט פורצלן למטבח שילמו הון תועפות ואם לא די בכך, היו צריכים להיזהר שלא לפגוע בשיש העדין. הודות לשיש נאוליט המפותח במשך שלוש שנות מחקר וממשיך להשתדרג כל הזמן, אוהבי איכות החיים כבר לא צריכים להתפשר: גרניט פורצלן למטבח יכול להיות גם עמיד, גם פונקציונלי וגם איכותי ומרשים. מה הם היתרונות הרבים של משטחי הנאוליט?

 

להחזיר עטרה ליושנה: החדשנות בשירות הטבע

באופן מפתיע, משטחי שיש גרניט פורצלן למטבח מאפשרים לנו לחזור אל הטבע וליהנות ממראה טבעי והרמוני בבית. הטכנולוגיות המתקדמות המיושמות בתהליכי הייצור של נאוליט נושאות את המטבחים למציאות חדשה.

 

טכנולוגיית הסנטור

טכנולוגיית הסנטור היא פיתוח המאפשר יצירת לוחות גרניט טבעיים תוך שימוש באבן מתועשת והעמדתה תחת טמפרטורות גבוהות במיוחד. הנאוליט עובר תחת מכבש בלחץ של 400 בר ולאחר מכן מוכנס אל תנור בטמפרטורה גבוהה של לא פחות מ-1200 מעלות צלזיוס. תהליך זה מחסן את השיש מפני פגעים עתידיים והופך אותו לבין החומרים הפופולריים ביותר כיום.

 

טכנולוגיית גוף מלא

טכנולוגיית גוף מלא כשמה כן היא, טכנולוגיה המאפשרת לייצר לוחות שלמים תוך שמירה על מרקם וצבע אחידים לכל אורך הלוח. באופן זה, הלוח נראה טבעי, הרמוני, משתלב במטבח באלגנטיות ומתאים את עצמו לצרכים השונים של כל אדם.

 

גרניט פורצלן למטבח עמידות גבוהה

הודות לטכנולוגיות המתקדמות, שיש פורצלן למטבח מסוג נאוליט מאפשר לעשות כל שימוש מבלי לחשוש להרס או פגם: על השיש ניתן להניח סירים כבדים, חמים או קרים, להפיל סכינים חדות, לחשוף אותו לטמפרטורות גבוהות, לנקות אותו בכל חומר ניקוי שעולה על דעתכם, לשרוט אותו או לחשוף אותו לשמש. כל אלו אינם משפיעים על משטחי הנאוליט, הבנויים לרמת חיים חדשה ולאוהבי החיים הטובים.