מטבחי חוץ של נאוליט

מטבחי חוץ

השילוב המושלם בין טבע וטכנולוגיה

איכות חיים נמדדת בפרטים הקטנים וביכולת למקסם את הנאות החיים לרמה חדשה באמצעות שילוב בין טכנולוגיות מתפתחות והתרפקות על הטבע והפשטות. שלוש שנות מחקר ופיתוח המבוססות על חזון של עולם טוב יותר הביאו לייצור משטחי הנאוליט.

נאוליט הם משטחי שיש מתקדמים המהווים שילוב בין פונקציונליות בלתי מתפשרת, איכות ארוכת טווח, מראה יוקרתי למשך שנים רבות ועמידות לתנאים משתנים. משטחי נאוליט הם פיתוח מחקרי המביא עמו תפיסת עולם חדשה לעולם המטבחים הבינלאומי: טכנולוגיות ייצור מתקדמות נושאות את עולם המטבחים קדימה ומנהיגות סטנדרטים חדשים.

 

לבשל OUTDOOT בתנאי INDOOR

משטחי הנאוליט מבוססים על שילוב טכנולוגיות ייחודיות המבטיחות עמידות מרבית לתנאי מזג, בלאי המתרחש לאורך השנים, פגעים של אבדן צורה, סדקים ופגעים מבניים. שנים רבות של ניסיון והיכרות עם תהליכי ייצור של אבן מתועשת הביאו את ההוגים של משטחי נאוליט לשאוף להציב רף חדש של איכות חיים, פונקציונליות וטכנולוגיות השמורות למביני דבר.

מבנהו הייחודי של השיש מבטיח עמידות מרבית לא רק לטמפרטורות גבוהות במיוחד אלא גם חסינות מלאה כנגד כתמים, הודות ליכולת ספיגה מקסימלית. מאפייניו הייחודיים של הנאוליט הופכים אותו למשטח אידיאלי לשימוש במטבחי חוץ, זאת מבלי לוותר על רמת חיים גבוהה, התאמה מקסימלית לצרכים האישיים, מראה מסוגנן ויוקרתי ואיכות הנשמרת לשנים רבות.

על מנת ליצור מענה לצורך במטבחי חוץ איכותיים ועמידים, מבלי לוותר על רמה גבוהה של אסתטיקה, ירידה לפרטים והקפדה על ביצוע ברמה גבוהה, משטחי השיש של נאוליט מתוכננים בסטנדרטים קפדניים ומיוצרים תוך שמירה על תווי תקן בינלאומיים. ראיית עולם חדשה זו מאפשרת ליצרני נאוליט ליצור משטחים במגוון דגמים, אשר יאפשרו לכל אדם לבחור את השיש המתאים ביותר עבורו.

 

היתרונות של מטבחי חוץ מבית נאוליט

  • עמידות מלאה בתנאי מזג אוויר קשים

שיש נאוליט למטבחי חוץ מאפשר שהייה ממושכת בתנאים חיצוניים כך שניתן ליהנות מברביקיו, ישיבה בפרגולה, רחיצה בבריכה ואפילו מסיבה מבלי לחשוש להכתים את השיש, לפגום בו או לגרום לו לבלאי מואץ. מטבחי החוץ של נאוליט מתאפיינים בעמידות גבוהה לתנאים שונים של מזג אוויר,  בידוד מושלם מקור וחום, שמירה על חיי השיש ועל מראהו המיוחד וכן מגוון עשיר של צבעים ומרקמים.

  • 100% טבעי

שלא כמו מטבחי חוץ מתועשים אחרים, שיש נאוליט מיוצר מ-100% חומרים טבעיים המאפשרים לשיש לשמור על הגוון הטבעי שלו במשך שנים רבות ולמגוון רחב של שימושים: החל מחיפויים, דרך שיש לברביקיו ועד לחיפויי רצפות, מבנים ועוד.