סוגי שיש למטבח

סוגי שיש למטבח

רמת חיים חדשה

החיפוש אחר מוצר המשלב בין פונקציונליות, נוחות מקסימלית וטכנולוגיה מבלי להתפשר על אלגנטיות והקפדה על הפרטים הקטנים, הוא שהביא לייצור הסופי של נאוליט, שיש למטבחים המחולל מהפכה בתפיסת המטבח ורמת החיים.

 

נוחות מקסימלית ואיכות בלתי מתפשרת

"נאוליט" הוא שמם של משטחי שיש איכותיים שנוצרו כתוצאה מפיתוחים מחקריים מתקדמים במטרה להפוך את סביבת המטבח, חדרי האמבט וחללי הבית האחרים למרחב המאפשר נוחות מקסימלית ברמת איכות הנשמרת למשך שנים רבות. משטחי הנאוליט  מהווים שילוב של פונקציונליות ואסתטיקה, אלגנטיות והקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, הן ברמה האסתטית והן ברמה הטכנית.

המאפיינים הייחודיים של משטחי הנאוליט הופכים אותם למוצר ייחודי בתחומו: שילוב בין אסתטיקה מוקפדת, פונקציונליות מתקדמת והתאמה מקסימלית לצרכים היומיומיים. שילוב מאפיינים אלו בא לידי ביטוי ברמה גבוהה של עמידות לתנאים משתנים, דגמים מגוונים המותאמים לצרכים שונים ואחריות ארוכת טווח ללקוח.

משטחי נאוליט מתאפיינים בעמידות לשריטות, מכות, טמפרטורות גבוהות, כימיקלים שונים וקרני UV. הספיגה הגבוהה של המשטחים הופכת את הנאוליט לחסין לחלוטין לכתמים כך שגם כעבור שנים רבות, המשטח נראה חדש, מרשים ויוקרתי.

 

סוגי שיש למטבח – פרי מחקר מתמשך

משטחי הנאוליט פותחו במשך שלוש שנות מחקר ופיתוח וממשיכים להתקיים במטרה לשפר ולשדרג את תפיסת האבן המתועשת והמטבחים בישראל ובעולם כולו. סוגי שיש למטבח בשנת 2018 מספק מענה מלא לצרכים היומיומיים של הלקוח, תוך שמירה על איכות הנשמרת למשך שנים רבות ועמידות גבוהה לשינויי צבע, שינויים מבניים של השיש ופגיעות בצורתו ובצבעיו. כך, משטחי נאוליט שומרים על מראה מרשים לאורך שנים רבים.

כדי להפוך את החוויה הקולינרית לעילאית, משטחי נאוליט מבוססים על טכנולוגיות ייצור מתקדמות המעניקות מראה מט וחוויה נעימה למגע. באמצעות טכנולוגיית NAP Neolith Airless Pistol, סוגי שיש למטבח הופך להיות משטח קל ופשוט לעבודה, נוח ואידיאלי לעבודות מגוונות. טכנולוגיית NDD – Neolith Digital Design מעניקה למשטחי הנאוליט מראה המדמה חומר טבעי בצורה כמעט מושלמת, המיושמת ביותר מ-30 דגמים שונים הזמינים כיום בשוק הישראלי והבינלאומי.

נאוליט מנהיגה רמה חדשה של תפיסת מטבחים: הודות למשטחי הנאוליט, סוגי שיש למטבח כבר אינו דוהה, מאבד מצורתו או את מראהו כעבור מספר שנים. יותר מ-50 דגמים של משטחים המותקנים ברחבי העולם כולו ושביעות רצון המדווחת בכל חלל בו מותקנים משטחי הנאוליט מוכיחים כי משטחי נאוליט מובילים את תפיסת המטבחים החדשה, השמורה לאלו שאינם מתפשרים על נוחות, סטייל, התאמה מרבית לתנאי איכות חיים ואיכות בלתי מתפשרת.