שיש גרניט למטבח

שיש גרניט למטבח

עיצוב ופונקציונליות למביני עניין

שיש גרניט למטבח הוא מהידועים שבאיכויותיו הגבוהות, בעמידות שלו לתנאי מזג אוויר משתנים, ביכולתו לשמור על ברק ועל מרקם טבעי ונעים לעין במשך שנים רבות, פונקציונלי ומתאים למגוון רחב של שימושים, וכמו כן מיוצר בהתאמה אישית לצרכים המשתנים של כל אדם ואדם.

שיש למטבח  נאוליט שהגדרתו המקצועית הינה  משטח  קומפקטי מסונטר . הינו פיתוח חדשני: במקום להתלבט בין שיש גרניט טבעי ובין שיש מעובד, כשבכל אחת מהאפשרויות טמון ויתור משמעותי על יתרון של השיש האחר – שיש למטבח מסוג נאוליט הוא השילוב המושלם בין כל העולמות:

 

שיש גרניט למטבח – שיש טבעי, עמיד ומשתלב בהרמוניה בחלל

משטחי נאוליט הם הפתרון המושלם לאוהבי איכות החיים המבקשים לשלב בין הפונקציונליות המרבית של שיש מתועש ובין היופי והיוקרה שמביא עמו השיש הטבעי. נאוליט הינו פרי פיתוח טכנולוגי חדשני המשלב בין בין היתרונות המוכחים של שיש קוורץ(קיסר ) שיש טבעי והגרניט הטבעי הידוע בתכונות הטבעיות והנוכחות היפהפייה שהוא מביא אתו למטבח.

משטחי הנאוליט מיוצרים מחומרים טבעיים העוברים תחת מכבש בטמפרטורה של 1200 מעלות צלזיוס, תהליך המחסן את הלוחות מפני פגעי שמש, גשם, מכות חום, טמפרטורות גבוהות ומכות מכלים חדים או כבדים. גם לאחר שנים רבות של שימוש, לא תראו אפילו שריטה אחת על המשטח. עמידותו הגבוהה מאפשרת לו להיות מיושם גם בחיפויי בתים ובריצופים, תוך הענקת מראה הרמוני, טבעי ומלא מרחב והשראה.

 

שיש גרניט למטבח – גמיש ופונקציונלי

שלא כמו שיש גרניט למטבח שנוצר בתהליך טבעי רווי שנים , משטחי הנאוליט עוברים תהליכים ממוכנים שמדמים את היווצרותו של הגרניט הטבעי ומהווים תוצר של מעשה ידי אדם. הודות לעובדה  זו, ניתן להתאים את משטחי הנאוליט לעיצובים ולטעמים שונים כך שהשיש שלכם יכול להיות בכל צבע בו תבחרו, במרקם המועדף עליכם ובהתאמה מקסימלית לעיצוב הייחודי של המטבח, הסלון או הגינה.

משטחי הנאוליט כה עמידים כך שניתן לעשות שימוש בכל חומר ניקוי מבלי לחשוש להרס של המשטח או לפגיעה אקוטית בו. באופן זה, ניתן לצרוב ירקות חמים על משטח הנאוליט עצמו, להניח עליו סירים כבדים וחמים, לחתוך ירקות בלי להשתמש בקרש חיתוך וכל זאת תוך שמירה על איכותו הגבוהה של השיש ועל המראה היוקרתי שלו.

 

אחריות מרבית

שיש גרניט למטבח מסוג נאוליט הוא מוצר כה עמיד שהאחריות הניתנת עליו מגיעה עד לא פחות מ-10 שנים. למעשה, יצרני משטחי הנאוליט כה בטוחים בעצמם עד כי הם יודעים כי גם לאחר שנים רבות – השיש שלכם ייראה כאילו נקנה אמש.