שיש גרניט פורצלן למטבח

שיש גרניט פורצלן למטבח

להתקדם לטבע – שיש למטבח בסטנדרט הגובה ביותר

משטחי אבן משמשים מזה שנים רבות לבישול ואפייה. הודות לפיתוחים מחקריים המשלבים את כל יתרונות הקידמה והנוחות, בשנים האחרונות החלו מומחים וחוקרים בתחום לפתח סטנדרטים חדשים של איכות ופונקציונליות. שיש גרניט פורצלן הינו בין הפיתוחים המתקדמים ביותר בתחום האבן המתועשת והודות ליתרונות הרבים שהוא מציע, הוא נמצא בין חומרי הגלם הפופולאריים ביותר בייצור מטבחים, אמבטיות, ריצוף פנים וחוץ וכן חיפויי חוץ לבניינים יוקרתיים ומטבחים חיצוניים.

עד לשנים האחרונות, המעצבים את המטבח היו צריכים להחליט בין שתי אופציות מרכזיות: אבן גרניט טבעית ואיכותית שאינה מתבלה לאורך הזמן, בעלת מראה יוקרתי ומרשים, או שיש מעובד המתכלה בתוך שנים ספורות אבל מהווה אופציה זולה יותר.

הודות לתהליכים טכנולוגיים מתקדמים, אוהבי החיים הטובים כבר אינם צריכים להתפשר על שיש מעובד ולא איכותי או לשלם סכומי עתק על שיש גרניט. שיש גרניט פורצלן למטבח מסוג נאוליט הינו בין הפיתוחים המתקדמים המאפשרים לאלפי משפחות ליהנות מרמת חיים גבוהה, מבלי לוותר על פונקציונליות ועמידות ארוכת טווח. משטחי נאוליט מהווים כיום את האלמנט המבוקש והיוקרתי ביותר בישראל עבור אוכלוסיות שוחרות איכות חיים, אשר אינן מתפשרות על שילוב בין אסתטיקה עד לפרטים הקטנים ובין פונקציונליות המתוכננת בהתאמה לצרכים של בני הבית.

שיש גרניט פורצלן מיוצר מ 100% רכיבים טבעיים – תפיסת חיים חדשה במטבח

התכונות הייחודיות של שיש גרניט פורצלן למטבח מעניקות לו עמידות בפני כתמים או פגעים אקוטיים במבנה, מראה יוקרתי ומרשים והתאמה מקסימלית לצרכים השונים של האדם. הנאוליט מיוצר מ-100% רכיבים טבעיים, כך שהוא מתמודד היטב עם תנאי מזג אוויר שונים בלי לאבד את חדות הגוון והצבע שלו למשך שנים רבות.

השילוב המושלם בין גמישות ויציבות

רכיבי הנאוליט מזה והמידות השונות שלו מזה מאפשרים לשיש גרניט פורצלן למטבח מסוג נאוליט להוביל רוח חדשה במטבחים הישראליים. משטחי נאוליט מיוצרים במידות שונות, המאפשרות התאמה מקסימלית למגוון שימושים כגון מטבחים פנימיים, חיפוי וריצוף לבניינים ורצפות, חיפוי חוץ לגינה ועוד. המידות בהן ניתן למצוא את הנאוליט הינן:

  • לוחות בגודל 120/360 בעובי 3 מ"מ לחיפוי קירות פנימיים בהדבקה או לחזיתות של ארונות המטבח או לדלתות חוץ.
  • לוחות בגודל 360/120 או 320/150 בעובי 6 מ"מ לחיפוי קירות חיצוני או פנימי ולריצוף בהדבקה.
  • לוחות בגודל 320/160 בעובי 12 מ"מ. למשטחי עבודה מטבח חוץ או פנים וחדרי רחצה.

לחצו כאן לקטלוג המלא של לוחות במידות ועוביים שונים >>

הודות לגמישות המרבית באפשרויות השימוש של שיש גרניט פורצלן למטבח, יכולים כיום רבים ליהנות מרמת חיים גבוהה במטבח, בגינה, בבריכה ובכל מקום בו רוצים להפוך את החיים לטובים ואיכותיים יותר. אפשרויות ההתאמה האישיות לכל צורך שהוא מזמינות אתכם לבחון את הצרכים האישיים שלכם ולעצב לעצמכם את השיש האידאלי.