שיש למטבח מחירים

שיש למטבח מחירים

מחירים אטרקטיביים או איכות?

עיצוב הבית או תכנון של בית חדש הם תהליכים המצריכים נכונות וסבלנות. בבחירת שיש למטבח יוצעו לכם מחירים שונים, כמו גם סוגים מגוונים ואיכויות שונות, כאשר ברוב המקרים האדם הפשוט אינו מתמצא בהבדלים השונים שבין סוגי השיש הקיימים. לפני שבוחנים מחירי שיש למטבח – צריכים להיות ברורים סוג השיש, איכותו והסוג שעליו הוא נמנה.

למחירון המלא ניתן לחייג 050-9997218 או לחצו כאן להשארת פרטים לחזרה

כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים שיש

בעת בחירת שיש מחיר המוצר ומראהו מהווים את הגורמים המרכזיים המשפיעים על הבחירה. למרות זאת, חשוב להכיר את ההיסטוריה הקצרה של ייצור השיש בשנים האחרונות ואת ההתפתחויות שהביאו לחידושים הקיימים כיום בשוק.

בעבר, כל משפחה שרצתה להעניק לעצמה שיש חדש למטבח הייתה צריכה לוותר על יתרון משמעותי אחד: או לבחור שיש למטבח שמחירו זול והוא פונקציונלי אבל בעל מראה זול, או לבחור שיש איכותי וטבעי שנהרס מהר יותר ועולה מחירי עתק.

כיום יכולות משפחות רבות ליהנות מהיתרונות הגדולים שנולדו הודות לפיתוחים טכנולוגיים חדשניים. הודות לפיתוחים אלו, בעת בחירת שיש למטבח מחיר הופך להיות גורם זניח. זאת, הודות ליתרונות העצומים המוצעים בבחירת שיש מסוג נאוליט. נאוליט הינו פיתוח חדשני המאפשר תכנון ועיצוב מטבח בהתאמה אישית, בבחירה אישית של צבע השיש, המרקם שלו, עוביו וגודלו, מבלי לוותר על המראה הטבעי ועל העמידות ארוכת השנים.

שילוב בין כל העולמות – פונקציונאליות השיש, התאמה אישית, חוזק, עמידות וטבע

בקניית שיש למטבח מחירים בנאוליט מפתיע רבים: זאת בשל היותו שילוב מנצח של פונקציונליות והתאמה אישית לצרכים השונים, עמידות למשך שנים רבות בתנאי מזג אוויר משתנים, חוזק מקסימלי בפני שריטות ומכות וכן יכולת ליהנות ממראה מרשים וטבעי שאינו נהרס כעבור זמן רב.

את שיש נאוליט ניתן לנקות בכל תכשיר ניקוי שרק תרצו – כך שאין חשש מהרס של השיש או לחלופין, מאובדן צבע או מרקם. שיש נאוליט יאפשר לכם "להתפרע" במטבח כאוות נפשכם, לבשל או לצלות, לחתוך או לטגן בלי לחשוש מכתמים או מכות שיוותרו לעולמים.

ביחס למחירו של שיש גרניט למטבח מחיר הנאוליט הופך אטרקטיבי, כשהוא מציע מראה הרבה יותר מרשים ועמידות שבוחרי השיש הטבעי יכולים היו רק לחלום עליה. משקלו הקל של שיש הנאוליט, כמו גם היותו עמיד בפני קרינה, נזקי קרח, חום וקור – כל אלו הופכים את הנאוליט לאופציה המשתלמת ביותר כאשר מעמידים מול שיש למטבח. מחירים של סוגי שיש אחרים – טבעיים פחות או זולים יותר, אין ספק ששיש הנאוליט הוא האופציה הטובה ביותר.